Informacje duszpasterskie - 16 czerwca 2024 r.

1. Na początku roku szkolnego był ogłoszony dla dzieci konkurs na najgorliwszego uczestnika Mszy świętych niedzielnych. Dzieci przez cały rok otrzymywały pamiątkowe obrazki. Uprzejmie prosimy, aby dzieci, które bardzo gorliwie uczestniczyły w niedzielnych Mszach świętych, przekazały nam do najbliższej środy 19 czerwca książeczki z wklejonymi obrazkami. W niedzielę 23 czerwca po Mszy świętej o godz. 10:30 zostaną rozdane nagrody dla najgorliwszych uczestników niedzielnych Mszy świętych.

2. W piątek 21 czerwca jest zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wiec wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na godz. 8:00 do naszego kościoła, aby podziękować Bogu za miniony rok szkolny i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.

3. We wtorek 18 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich jej członków.

4. W niedzielę 14 lipca 2024 r. organizowany jest wyjazd do Częstochowy na 33. Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Anny Leśniewskiej (telefon kontaktowy w gablocie ogłoszeń). Zapraszamy.

5. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest też wakacyjny numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

6. Do wieczności odeszli: śp. Jan Radosław Lembke, śp. Irena Woźniak, śp. Justyna Marta Biesalska, śp. Elżbieta Sznyter i śp. Krystyna Wiesława Stachowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7. Życzymy Wszystkim miłej niedzieli, dobrego tygodnia i opieki Matki Bożej Żuromińskiej.

Więcej w kategorii: Ogólna Intencje »