Intencje

INTENCJE MSZALNE, 19 - 25 lutego 2024 r.

Poniedziałek, 19 lutego

godz. 7:00

1). + Krzysztofa Zalewskiego (pog.)

2). + Teofilę Ostrowską (pog.)

godz. 18:00

1). + ks. Marka Czarzastego (pog.)

2). + Władysława i Gustawę, Stanisławę i Władysława Kazimierskich

3). + Martę Laskowską (16 r. śm.)

Wtorek, 20 lutego

godz. 7:00

1). + Stanisława Łebkowskiego (pog.)

2). + Klementynę Dobies (pog.)

3). + Bartłomieja Watkowskiego (pog.)

godz. 18:00

1). + Józefa Stankiewicza (34 r. śm.), rodziców i braci Ślesińskich

2). + Piotra Zenona Wesołowskiego (pog.)

Środa, 21 lutego

godz. 7:00

1). + Łucję Kopczyńską

2). + Wacława Frączka (pog.)

3). + Barbarę Bielawską (pog.)

godz. 18:00

1). + Czesława Bogackiego i zmarłych z rodziny Bogackich

2). + Józefa Rakoczego (pog.)

3). + Zuzannę i Zbigniewa Murawskich

Czwartek, 22 lutego - Święto Katedry św. Piotra, Apostoła

godz. 7:00

1). + Krystynę Jasińską (pog.)

2). + Ryszarda Wesołowskiego (pog.)

3). + Wojciecha Kowalczyka (pog.)

godz. 18:00

1). + dusze w czyśćcu cierpiące

2). + Ireneusza Grodka (pog.)

2). + Mieczysława Gawrysia (pog.)

Piątek, 23 lutego

godz. 7:00

1). Za Ojczyznę

2). O zdrowie dla Ireny i pomyślne leczenie w ciężkiej chorobie

3). + Annę Durzyńską (pog.)

godz. 18:00

1). + Roberta Suskiego (pog.)

2). + Juliana, Kazimierę i Władysławę Karpińskich, siostrę Jadwigę, brata Antoniego i siostrę Irenę

3). + Henryka Szerszeniewskiego (10 r. śm.), dziadków Władysławę i Stefana Kujawa

Sobota, 24 lutego

godz. 7:00

1). + Janinę Augustynowicz (1 r. śm.)

2). + Reginę Kosiorek (pog.)

3). + Jerzego i Dariusza Bogackich

godz. 18:00 - Msza święta z 2. niedzieli Wielkiego Postu

1). O nawrócenie dla Michała, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Żuromińskiej

2). + Ignacego Olszlegiera (pog.)

3). + Ewę Kalisz (pog.)

Niedziela, 25 lutego - 2. niedziela Wielkiego Postu, Nawiedzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów

godz. 7:00

+ Stefanię i Edwarda Rochowicz, dziadków Rochowicz i Skolmowskich

godz. 9:00

1). + Dariusza Jakubowskiego (2 r. śm.), rodziców Sajewskich

2). + Jana, Renatę, Tomasza i Adriana Jakubowskich

godz. 10:30

1). + Danutę Lewicką (w 12 r. śm.)

2). + Jana, Helenę i Franciszka Kumor, Mariannę i Aleksandra Okraska

godz. 12:00

Msza święta w intencji rodzin - przewodniczy ks. bp Szymon Stułkowski, Biskup Płocki

godz. 15:00

+ Kazimierza (7 r. śm.) i Walburgię Zboińskich, Danielę i Romana Zboińskich

godz. 18:00

+ Leszka i Danielę Nowakowskich

 

Więcej w kategorii: Ogólna « Ogłoszenia Cmentarz »