REKOLEKCJE ADWENTOWE 2023
czwartek, 30 listopad 2023 09:33

I znów kolejny adwent w naszym życiu. I znów kolejne rekolekcje.

Który to już adwent w naszym życiu? I które to już rekolekcje? Może ktoś nawet powie: „i tak w koło Macieju”. Dlaczego tyle tych adwentów? Bo nam tyle trzeba. Co roku niby to samo, ale przeżywamy inaczej. To samo, ale my jesteśmy trochę w innej sytuacji, trochę z innymi problemami. Jesteśmy tak trochę jak na kręconych schodach. Kręcimy się niby w kółko, ale idziemy do góry. I daj Boże, żeby tak było. A nawet, gdy ktoś osunął się troszkę na dół, to właśnie po to są rekolekcje, aby się podnieść i wspinać ponownie dalej. Dobrych rekolekcji!

Oto ich plan:

Sobota, 09 grudnia 2023 r.

godz. 18:00 - Msza niedzielna z kazaniem rekolekcyjnym

Niedziela, 10 grudnia 2023 r.

godz. 10:30 - Msza święta z kazaniem do dzieci

godz. 12:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

godz. 15:00 - Msza święta z udziałem młodzieży (zwłaszcza przygotowującej się do bierzmowania) i kazaniem do wszystkich

godz. 18:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 r.

godz. 11:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

godz. 16:00 - Msza święta z udziałem dzieci i kazaniem do wszystkich

godz. 18:00 - Msza święta z udziałem młodzieży (kandydatów do bierzmowania) i kazaniem do wszystkich

Wtorek, 12 grudnia 2023 r.

godz. 9:00 - Msza święta z kazaniem do wszystkich

godz. 11:00 - Msza święta dla chorych - wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych

godz. 16:00 - Msza święta z udziałem dzieci i kazaniem do wszystkich

SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA: poniedziałek i wtorek: 15 minut przed wszystkimi Mszami świętymi i podczas nich - z wyjątkiem Mszy świętej o godz. 7:00. Nie ma spowiedzi w niedzielę 10 grudnia.

Rekolekcje prowadzi ks. mgr Łukasz Szymański, wikariusz Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.