Informacje duszpasterskie - 21 kwietnia 2024 r.

1. Pierwsza próba przed I Komunią Świętą dla uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Żurominie odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godz. 18:45. Serdecznie zapraszamy.

2. W piątek 26 kwietnia o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza święta za Ojczyznę. O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.

3. W najbliższą sobotę 27 kwietnia, bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18:00, bardzo serdecznie zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji nowych powołań kapłańskich wraz z zespołem Betesda i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.

4. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także kolejny numer specjalny Gościa, zatytułowany „Historia Kościoła” w cenie 12 zł. Czasopisma do nabycia w zakrystii.

5. Życzymy Wszystkim miłej niedzieli, dobrego tygodnia i opieki Matki Bożej Żuromińskiej.

Więcej w kategorii: Ogólna Intencje »