Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Antoniego w Żurominie liczy 8 osób. Oprócz tego posiada kilku sympatyków wspomagających w różnych przedsięwzięciach.

Członkowie POAK wpierają Księdza Proboszcza w Jego pracy duszpasterskiej. Włączają się w przygotowywanie uroczystości parafialnych: odpustu, rekolekcji, pielgrzymek.

Członkowie Akcji Katolickiej formują się poprzez lekturę Pisma św., życie sakramentalno – modlitewne a także przez udział w comiesięcznych spotkaniach Oddziału.

Nasi działacze biorą także udział w spotkaniach diecezjalnych Akcji, Dniach Pastoralnych.

Szczególnym polem działania naszej parafialnej Akcji jest angażowanie się w pomoc osobom potrzebującym i ubogim. Członkowie Akcji pomagają w opiece nad tymi rodzinami.

tel. 511 346 569

• od  wtorku do piątku
w godz. 8:00 – 9:00 oraz 16:00 – 17:30
• w sobotę w godz. 10:00 – 12:00
• w poniedziałki, święta i uroczystości kościelne i państwowe kancelaria jest nieczynna

Dyżury w kancelarii:

Wtorek: ks. Łukasz

Środa: ks. Dziekan

Czwartek: ks. Robert

Piątek: ks. Tomasz

Sobota: ksiądz pełniący weekendowy dyżur duszpasterski

Administrator danych osobowych, których jest proboszcz parafii, informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii św. Antoniego w Żurominie, umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.